Müşteri kitlesi daha çok kadın olan mağazalardan biri, iç giyim mağazaları olarak gösterilebilir. Bu nedenle bu mağazalar için yapılacak olan dekorasyon çalışmasında, renklerden ışıklandırmaya kadar kadın müşterilere hitap edebilecek bir mağaza dekorasyonuma yönelmek gerekir. İç giyim mağaza dekorasyonu için İzmir, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye geneli için ihtiyaç duyan mağaza sahiplerine tam anlamıyla profesyonel bir desteği Marka Raf Dekorasyon güvencesi ile vermekteyiz. Benzersiz, dikkat çeken, müşteri ve çalışanların son derece rahat edeceği ve işlevsel olarak kullanabileceği bir mağazaya ulaşmanız için iç giyim mağaza dekorasyonu çalışmasının tamamını uzman desteğiyle gerçekleştiriyoruz.

İç giyim mağazaları; genel olarak şehirlerin ana caddelerinde veya alışveriş merkezleri içinde bulunmaktadır. Bu nedenle iç giyim mağaza dekorasyonu çalışmasına, vitrin alanından başlamak gerekir. Ayrı bir öneme sahip olan vitrin tasarımı çalışmasında, aşırı renklendirmeden kaçınılarak dikkat çekici ve uygun fiyatlı ürünlerle müşterilerin ilgisi çekilmeye çalışılmalıdır. Mağaza içi dekorasyonunda ise, kullanılacak olan raf sistemlerinin belirlenmesinde hem müşteri hem de çalışan rahatlığı düşünülerek seçimler yapılması gerekir. İç giyim mağaza dekorasyonu için, ürün grubu olan tekstil ürünlerine uygun raf sistemlerine odaklanılmalı ve müşterilerin ürünlere aradıkları an kolaylıkla erişebilecekleri uzunluk veya boyda olmasına özen gösterilmelidir. Mağaza alanının uzun ve geniş duvarlarına yerleştirilen, bölmeleri ayarlanmış biçimde şekilde ürün sergilemeye uygun olan bir yapı oluşturmaya özen gösterilmelidir. Çalışanların da bu rafların düzenli tutulmasında önemli görevi olduğu unutulmamalıdır. Ürün gruplarını ayıran raf aralarında, farklı boyutlarda ayna kullanmak müşteri konforunu yakalamak adına iyi olabilir.

Mağaza içi dekorasyonunda bu kriterlere önem vererek çalışmalar yapan Marka Raf Dekorasyon, iç giyim mağaza dekorasyonu çalışmasında özel ve rahat kabin tasarımlarına da önem vermektedir. Ürünlerin teşhir edileceği vitrin alanından mağaza içi raf sistemine, kullanılacak ekipmandan aynalara kadar tüm detaylar sizin için iç giyim mağaza dekorasyonu çalışmasında Marka Raf Dekorasyon uzman ekibi tarafından hesaplanarak hayata geçirilmektedir. Bu özel ve benzersiz tasarımdaki iç giyim mağaza dekorasyonu çalışması; İzmir, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye iç giyim mağazaları için hızlı ve özenli biçimde Marka Raf Dekorasyon uzman ekibi tarafından verilir.

 

MARKA RAF DEKORASYON

KALİTELİ İŞLER VADEDİYORUZ!