İyi biçimde mağaza dekorasyonu uygulanmış olan her mağaza, daha fazla müşteri tarafından beğenilir ve satışlarını artırır. Ürünlerin en iyi biçimde yansıtılması tekstil – giyim mağaza dekorasyonu çalışmasında da son derece önem taşır. Gerçekleştirilecek olan çalışmada; mağazanın kokusu, duvar veya tavanın rengi, vitrin tasarımı, vitrin mankeni, mağaza içinde kullanılacak olan görseller, soyunma kabini tasarımı, bekleme noktalarının tasarımı gibi tüm detaylar atlanmadan hareket edilmelidir. Marka Raf Dekorasyon uzmanları tarafından tüm bu detaylar size sunulacak, en başarılı ve benzersiz bir mağaza tasarımı elde etmeniz için çalışma gerçekleştirilecektir. Tekstil – giyim mağaza dekorasyonu çalışmasını İzmir, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştirmekteyiz. Şık, dikkat çekici ve müşteriler tarafından beğenilerek fazla vakit geçirilen bir mağaza tasarımı, Marka Raf Dekorasyon tarafından sizlere oluşturulmaktadır.

Tekstil – giyim mağazası dekorasyonu için bulunulan bölgeye uygun dikkat çekici bir vitrin tasarımı ile çalışma başlatılır. Bu bölgede sergilenmek için seçilecek ürünlere uygun vitrin mankeni de planlı biçimde yerleştirilir. Mağaza içi dekorasyonunda ise duvar renkleri belirlenir ve soft renkler kullanılarak müşteri ilgi ve dikkatini canlı tutmak amaçlanır. Mağaza dekorasyonu yapılırken ahşap duvar ekipmanları tercih edilerek farklı bir şıklık sağlanabilir. Bu sayede ürünleri daha farklı ve benzersiz biçimde sergileme alanlarında müşterilere sunma olanağı da elde edilmiş olur. Kullanılacak olan tekstil mağaza rafları, mağazanızın en kullanışlı olması gereken noktası olmalıdır ve kaliteli malzemeden yapılmış olması gerekir. Mağaza içinde müşteriler aradığı ürüne, ürünün farklı bedenlerine rahat ulaşabilmeli ve raf sistemleri de buna uygun yapılandırılmalıdır. Tekstil – giyim mağazası dekorasyonu çalışmasında bir diğer önemli nokta ise deneme kabinleri ve soyunma kabini tasarımı olmaktadır. Bu noktaların tasarımında; dar alan olmamasına, askı sistemlerinin hazır olmasına dikkat edilmelidir.

 Tüm bu tekstil – giyim mağazası dekorasyonu konularına Marka Raf Dekorasyon tarafından dikkat edilirken, özellikle müşterilerin kullanacağı bekleme alanları da farklı ve benzersiz biçimde tasarlanır. Mağaza dekorasyonunda, alışveriş sırasında dinlenme ihtiyacı olan müşterilerde düşünülerek ergonomik mobilyalar fazla alan kaplamadan mağaza içerisine yerleştirilir. Tüm detayları eksiksiz biçimde düşünülmüş bir tekstil – giyim mağaza dekorasyonu çözümü için Marka Raf Dekorasyonu ile çalışma yürütmelisiniz.

 

MARKA RAF DEKORASYON

KALİTELİ İŞLER VADEDİYORUZ!