Daha genç, güzel ve bakımlı görünmeyi arzulayanların ziyaret noktası olan kozmetik ve parfümeri mağazaları için, farklı ve özgün bir mağaza tasarımı arayışınıza Marka Raf Dekorasyon olarak en başarılı çözümleri üretiyoruz. Giderek artan bir ivme ile büyümekte olan sektörde farklı bir mağaza tasarımı sayesinde rakiplerin önüne geçme olanağını elde edebilirsiniz. Müşteri kitlesi daha çok kadınlar olabilecek olan parfümeri mağazalarının, mağaza dekorları oluşturulmasında kadınların ilgisini çekebilecek ve ilgilerini her an canlı tutacak bir dizaynına yönelmek gerekir. İzmir dışında tüm Ege Bölgesi ve Türkiye’nin her noktasına hizmet ulaştırmakta olan Marka Raf Dekorasyon sayesinde; başarılı bir parfümeri mağazası dekorasyonu için raf tasarımı, vitrin tasarımı, mağaza orta raf tasarımı gibi tüm detaylar düşünülerek bir çözüme ulaşmanız sağlanmaktadır.

Parfümeri mağaza dekorasyonu çözümü için Marka Raf Dekorasyon uzman ekibi, keşif çalışmasından iş teslimine kadar özenli biçimde çalışmaktadır. Vitrin tasarımı ile mağazanızın her zaman dıştan daha çekici ve göz alıcı görünmesi sağlanmaktadır. Mağaza içinde ise bir kozmetik mağaza dekorasyonu için en önemli ölçüt olarak görülen temizlik ve hijyen için ayrı çalışma yürütülerek karmaşık ürün kalabalığına izin verilmemektedir. Mağaza içi düzgün raf sistemi kullanılarak sergilenen ürünlerin daha dikkat çekici hale gelmesi için duvar ve tavanlarda soft renkler kullanılmaya çalışılır. Mağaza içinde ürün yerleşimine gereken önemi vermeniz için raf kullanımına ve kalitesine de gereken önem verilir. Parfümeri mağaza dekorasyonu ile mağaza içinde kullanılacak olan ekipmanlarla, müşterilerinizin ürünlere rahat ulaşabilmesine ve ürünleri daha rahat incelemesine fırsat vermeye çalışılır.

Doğru raf seçimi, bir parfümeri mağaza dekorasyonu için oldukça önemli bir noktadır. Marka Raf Dekorasyonu olarak müşterilerimize her zaman kaliteli ve ürünlerin yerleşime özen göstermesini sağlayacak raf sistemleri sunuyoruz. Bu sayede mağazalar, müşterilerine kozmetik veya parfümeri ürünlerini daha rahat sergileme olanağı elde ediyor. Marka Raf Dekorasyon olarak sunacağımız parfümeri mağaza dekorasyonu çözümü ile daha fazla müşteri çekecek ve mağazanızda müşterilerin daha fazla zaman geçirmesine imkan vereceksiniz. Sektörde farkınızı da bu mağaza tasarımı ile göstererek müşterilerinizden olumlu yorumlar alacaksınız.

 

MARKA RAF DEKORASYON

KALİTELİ İŞLER VADEDİYORUZ!