Etkileyici Şekilde
Göz Önünde Olacaksınız

Tasarımlarımız tamamen müşterinin ilgisini çekecek, başarılı çalışmalardan oluşmaktadır.

01. Ücretsiz Keşif

Bizi arayın, Mağazanızın dekorasyona uygun olan tüm alanlarını inceleyelim.

02. 3 Boyutlu Tasarım

Keşfi yapılan alanlar için en uygun tasarımları sizin için modelleyelim.

03.Uygulama

Hayalinizdeki mağaza, raf ve vitrin tasarımlarını en şık ve kullanışlı şekilde inşa edelim.

Kar amacıyla oluşturulan mağazaların başarıya ulaşmasında önemli bir etken de, mağaza dekorasyonu için gereken özeni göstermekle mümkün oluyor. Her an müşteri ilgisini canlı tutacak, dikkat çekici, şık, modern görünümlü mağazalara ulaşabilmek için uzman bir ekiple bu mağaza dekorasyonu çalışmasını yapmak gerekiyor. Marka Raf Dekorasyon olarak İzmir’de, tüm Ege bölgesi şehirlerinde ve Türkiye genelinde ihtiyaç duyan mağazaların yanındayız. Uzman ekibimizle beraber en başarılı mağaza dekorasyonuna ulaşarak kazançlarınızı katlamanız için mağaza dekorasyonu çalışmaları yürütüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz birçok mağaza tasarımı, raf tasarımı, vitrin tasarımı, soyunma kabini tasarımı, mağaza orta raf tasarımı çözümü var. Sizler için de en doğru ve müşteri kitlenizi artıracak çözümleri uygulayabiliriz.

Bir mağaza için konum ne kadar önemliyse, vitrin alanından iç mekanına kadar özenle oluşturulacak olan mağaza dekorasyonu da aynı derecede önemlidir. Vitrin tasarımı, müşterilerin ilk bakacağı nokta olduğundan özenle yapılmalı ve gerekiyorsa vitrin mankeni gibi ek ekipmanlar yerleştirilmelidir. Bu alan sayesinde ilk müşteri ilgisini yakalanabileceği unutulmadan ve öne çıkarmak istenen ürünlerin doğru yerleştirilmesi sağlanarak oluşturulması bir zorunluluktur. Tekstil – giyim, bijuteri, ayakkabı, parfümeri, iç giyim gibi sektörlere özel olarak farklı ve doğru çözümler hem vitrin alanında hem de mağaza içinde uygulanmalıdır. Mağaza içinde kullanacağınız ekipmanlarla, müşterilerin rahatını olduğu kadar mağaza çalışanlarının da rahatını düşünmek gerekir. Mağaza içi alanını en doğru biçimde kullanma olanağı elde edeceğiniz raf sistemleri, bekleme alanı mobilyaları, soyunma kabinleri planlanarak oluşturulmalıdır. Raf tasarımı doğru oluşturulduğu zaman; hem müşteriler ürünlere çok kolay biçimde ulaşabilir, hem de çalışanların bu alanları düzenlemesi daha kolay olabilir. Şık ve modern mobilyalar ile özellikle tekstil – giyim mağazalarında uygun bekleme ve dinlenme alanları da oluşturmak, müşteri memnuniyetini artırır. Doğru mağaza orta raf tasarımı ile satışını artırmak istediğiniz ürünleri veya müşterilerin sık tercih edebileceği ürünleri doğru şekilde ulaşılabilir hale getirebilirsiniz. Marka Raf Dekorasyon olarak sektörünüze ve mağaza alanınıza bağlı olarak detaylı bir çalışmayla doğru çözüme ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Mağaza tasarımı çalışmasında; kullanılacak olan ekipmanlardan duvar veya tavan renklerine, raf sistemlerinden vitrin mankeni ne kadar tüm detaylar planlı biçimde hesaplanarak doğru ve kaliteli çözüme ulaşmanız sağlanmaktadır. Marka Raf Dekorasyon olarak işçilik ve malzeme kalitesine güvenerek çalışmasını sürdürür. Her sektörün kendine göre dinamikleri olduğunu bilen Marka Raf Dekorasyon, gerçekleştirdiği birçok çalışmayla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde yakalamıştır. Ürünlerinizin doğru biçimde sergilenmesi, mağaza alanınızın doğru biçimde kullanılması ve dikkat çekici biçimde müşterilerinizin ilgisini mağaza alanında yakalanması satışlarınıza olumlu şekilde yansır. Daha yüksek kazançlara ulaşmak isteniyorsa; mağaza dekorasyonu, vitrin tasarımı, mağaza tasarımı, raf tasarımı ve soyunma kabini tasarımı konusunda başarılı çalışmalar gerçekleştiren Marka Raf Dekorasyon ile iletişime geçmeli ve uzman desteği istemelisiniz.

MARKA RAF DEKORASYON

KALİTELİ İŞLER VADEDİYORUZ!